Jdi na obsah Jdi na menu

CELOŠTÁTNA VÝSTAVA PSOV- BB

4. 5. 2008

Rozhodca- judge: Imrich Sopko

Čivava dlhosrstá- Chihuahua long coat

 

PSY- MALES

Trieda: MLADÝCH/ youth class

1266. ARCHIWALD SPOD BAŠTY /nar. 31.5.2007/ V1,CAJC 

Cody Moon Slovakia- Isaura Liptovská Kotlina

Chov+maj.: Košecká Jana+ Vejo Jaroslav

1267. BROWN AMARILLO ANDRAX GOLD/10.5.2007/ V3

Body Z Kmochova Zátiší- Hela Škovranov Dvor

Chov: Kamenčíková A. , maj.: Šaffová Z.

1268. GOLUBOYE TANGO INSIDE DOUBLE  EXPLOSION V4
/22.12.2006/ 

Hristichsan Dzelomino Dino Dzhoy- Ofelia

Chov: Nikolaevna Elena, maj.: Michálik Dušan

1269. OTHELO FLOYD NEBRASCA EDDA /9.5.2007/ V2

Inkan Kassovia- Táňa Im-Ka

Chov+maj.: Šusterová Nika+ Dominika

Trieda: OTVORENÁ/ open class

1270. BALTAZÁR Z KAJZROVA VRŠKU /31.7.2005/   NENASTÚPIL   

Xaaw Výkvět- Izabela Kubibar

Chov: Kajzrová Helena, maj.: Šurabová Eva

1271. CHICO PEZINSKÁ BABA /27.6.2004 V4

Gavalier Nueva Sorpresa- Dorotka Pezinská Baba

Chov+maj.: Tureková Ľubica

1272. ICHIDO Z KMOCHOVA ZÁTIŠÍ /24.4.2006/ V2

Sultan Du Pays Gabaye- Vanetka Z Kmochova Zátiší

Chov:Schulzová Stanislava, maj.: Novák Peter,Ing.

1273. URAGÁN IM-KA /11.3.2005/   V1, CAC, BOB

Pigot z Kmochova zátiší-Kitty Im-Ka

Chov.:Sopko Imrich,maj: Šusterová N+D.

1274. YUKON SIGN CEVARO /11.3.2006/ V3

Pigot z Kmochova Zátiší- Tora-Tora Cevaro

Ch: Oravcoví manž, maj.: Siková Eva, Ing.

Trieda: ŠAMPIÓNOV / champion class

1275. ŠONNY IM-KA /8.9.2004/     V1, CAC

Pigot Z Kmochova Zátiší- Kitty Im-Ka

Ch: Sopko Imrich, maj.: Šusterová N+D

 

SUKY- FEMALES

 

Trieda: MLADÝCH / youth class

1276. ASHLEY VERADOM / 19.4.2007/     V2

Inkan Kassovia- heaty Guadala Jara

Chov+maj: Domoráková Veronika, Ing.

1277. MERLIN ZUZANIN RAJ /29.4.2007/     V3

Amon z Révayovej Záhrady- Lola z Révayovej záhrady

Chov: Révayová Zuzana, m: Kulichová Jarmila

1278.YASMINE INTERGALAXIA /2.8.2007/    V1,CAJC

Komanč-Chi ze Sídleberku- Monchichi Intergalaxia

Chov + maj: Strnisková Iveta

Trieda : STREDNÁ /intermediate class

1279. ALFA VELÚR V+G /11.7. 2006/    V1,CAC

Pink-Floyd Cevaro- Akina Velúr V+G

Chov: Hromadová Gabriela, maj: Jakubie Darina

Trieda: OTVORENÁ/ open class

1280. ELZA J.R.S /29.10.2005/ V2, RES.CAC     V2,RES.CAC

Kox Ze Strmé – Flora Gilovam

Chov: Spustová Jana, maj: Pilátová Katarína, MVDr.

1281. GISHY HRDÝ PSÍK /19.6. 2005/ V1, CAC

Zerro od Krasa- Bessy Hrdý psík

Ch.: Koreň Daniel, maj: Maxin Petra

 

Čivava krátkosrstá- Chihuaha smooth coat

 

PSY- MALES

 

Trieda: DORASTU / puppy class

1282. CLEO MALÝ URAGÁN /4.9.2007/ VN

El Canto Liptovská Kotlina- Dany Hrdý psík

Ch+ maj.: Feranec Ján

Trieda: MLADÝCH /youth class

1283. BYE- BYE BONNY AVE BENGAL /20.4.2007/  V2

Kelíček ze Sídlbergu- Kolletta Ave Bengal

Ch: Kučerová Zdena, maj: Sališová Jaroslava

1284. DUNCAN DE GIGANTES DE

PALMA /5.12.2006/ V1,CAJC

Ramzes de Gigantes de Palma- Neus Cabell Dangel

Ch: Canellas Roig Margarita, maj.: Maxin Petra

Trieda: STREDNÁ / intermediate class

1285. ROCCO INTERGALAXIA/ 22.7. 2006/ V1,CAC,BOB

Falco Martenika- Claire Živý Šperk

Chov: Strnisková Iveta, maj: Máslová Hana

1286. TOBIAS INTERGALAXIA /6.11.2006/ V2, RES.CAC

Unkas Bohemia Kevin- Kiara Intergalaxia

Ch+maj.: Strnisková Iveta

 

SUKY- FEMALES

 

Trieda: ŠTENIAT / baby class

1287. CLEMENTINA INTERGALAXIA /12.12.2007/ VN1

Komanč-Chi ze Sídlbergu- Kiara Intergalaxia

Ch.: Strnisková Iveta, maj.: Fulajtárová Slávka

Trieda: MLADÝCH / youth class

1288. AXESHA-LOCA BANDITOS DE MAXIN /30.5.2007/  NENASÚPILA

Qin- Gishy Hrdý psík

Chov+maj: Maxin Petra

1289. BESINA MALÝ URAGÁN / 17.1.2007/     NEPOSÚDENÁ

Kimi z Révayovej Záhrady- Dany Hrdý psík

Chov+ maj.: Feranec Ján

1290. HARAPÓS GYONGYSZEM CALYPSÓ/20.6.2007/ V1,CAJC

Mikó Foldi Macho- Mna-Corsa Kissy

Ch: Bognár Attilané Rita, maj: Školník Miroslav

1291. PARIS ZUZANIN RAJ / 16.6.2007/ V2

Borko od Krasa- Kety z Revayovej Záhrady

Ch: Révayová Zuzana, maj.: Nouzáková Zuzana

1292. SUNFLOWER SKY CHERIE /7.2.2007/ V3

Unkas Bohemia Kevin- Campanulla Ave Bengal

Ch: Brnulová Lucia, maj.: Bielik Jozef

Trieda: STREDNÁ/ itermediate class

1293. LEA VLADKOV DVOR /10.7.2006/ V1,CAC

Orion Sign Cevaro- Arka Vladkov Dvor

Chov: Kanátová Elena, maj: Ľupták Miroslav

1294. TRIXI INTERGALAXIA /6.11.2006/ V2, RES.CAC

Unkas Bohemia Kevin- Kiara Intergalaxia

Ch.+maj. Strnisková Iveta

Trieda: OTVORENÁ / open class

1295. CARLOTA TEOTICHUÁN /4.3.2004/   V2, RES. CAC

Goro Škovranov Dvor- Laura Živý Šperk

Ch: Koreň Peter, maj: Miková Tatiana, MVDr.

1296. SUNFLOWER SKY BONNIE /20.11.2004/   V3

Lucas Ave Bengal- Haike pre Radosť

Ch: Brnulová Lucia, maj: Strapek Jozef

1297. YONGA KASSOVIA /18.4. 2005/ V1,CAC

Derik- Boy od Krasa- Manon Kassovia

Ch. Šaffa Ján, maj.: Šusterové N+D.